کلیم؛ Hell Boy هندوستان

کلیم؛ Hell Boy هندوستان

- درگوناگون
2327
1

«کلیم»  ،پسربچه ای در کشور هندوستان به بیماری عجیبی مبتلا شده ، او که به دلیل همین بیماری از مدرسه اخراج شده  به  «ابلیس»  شهرت یافته !

او نمی تواند به مدرسه برود چرا که همکلاسی هایش از او وحشت دارند . «کلیم» از یک بیماری نادر به نام «ماکرو داکتیلی» رنج می‌برد. مردم روستا فکر می‌کنند که او پسر شیطان است و او را از روستا بیرون کرده‌اند.

حتی عموی کلیم معتقد است ، زمانی که مادر کلیم او را  باردار بوده ، به مستراح‌ عمومى‌ سرزده بود و احتمالا به همین دلیل «اهریمن» درون او رشد کرده است. از کلیم مستندی با عنوان «پسری با دست‌های غول‌پیکر» ساخته شده است. در این مستند، چالش زندگی کلیم و عمل جراحی پیش رو نشان داده می‌شود.

4

آینده کلیم کاملا نامشخص است. با این وضعیت، او کاملا بی‌سواد بار خواهد آمد و دیگران نیز می‌خواهند از او بیگاری بکشند. کلیم حالا باید کیلومترها سفر کند تا به مناطقی جنوبی هند برسد. بیمارستانی در آنجا وجود دارد که به خانواده کلیم قول داده  می‌تواند دست‌های او را جراحی کند. جراحان باید زمان زیادی را صرف این عمل جراحی کنند، چرا که بافت‌های چربی دست او کار را دشوارتر خواهد کرد. در نهایت ماه‌ ها طول خواهید کشید تا اثر این عمل جراحی – در صورت موفقیت – به طور کامل نمایان شود.

5

2

اما عمل جراحی اتمام ماجرا نیست. حال او باید دید عمومی را نیز در مدرسه و روستا  تغییر دهد. او باید آن‌ها را متقاعد کند که پسر شیطان نیست! اینکه آیا او  موفق خواهد شد یا نه ، به زمان نیاز دارد.

 

 

 

1 نظر

  1. الهم عجل ولیک الفرج

گذاشتن یک جواب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *