برترین آنتی ویروس ها به گزارش AV-Test

برترین آنتی ویروس ها به گزارش AV-Test

- درامنیت اطلاعات
2937
3

وبسایت مطرح  AV-Test نتایج تست ماههای ژانویه تا فوریه خود را برای آنتی‌ویروس‌ها منتشر کرد. این آنتی ویروس ها همگی بر روی نسخه 8 و 8.1 ویندوز تست شده اند .

اگر شما نیز از افرادی هستید که از نصب تعداد بیشمار آنتی ویروس بر روی سیستم عامل خود خسته شده اید و در پی انتخاب یک آنتی ویروس مناسب هستید ، تست‌های معتبر می‌تواند در انتخاب یک آنتی‌ویروس خوب و مناسب با سیستم عامل‌های مختلف به شما یاری برساند.

شرکت AV-Test یکی از مشهورترین و بهترین تست‌کننده‌ی آنتی‌ویروس‌ها در جهان است که هر ماهه تست‌های مختلفی از عملکرد آن‌ها را منتشر و به صمع و نظر کاربران در سراسر جهان می رساند .

AV-Test به تازگی تست ماه ژانویه-فوریه خود را منتشر کرده و همانطور که انتظار می‌رفت رتبه‌های برتر ازان نام‌های بزرگی همچون «بیت‌دفندر» (BitDefender) و «کسپراسکی» (Kaspersky) می باشد . رتبه سوم را نیز آنتی‌ویروس Qihoo 360 چینی تصاحب کرده که سابقه‌ی بسیار کمتری نسبت به دیگر نام‌های بزرگ دارد. جایگاه آخر هم طبق معمول به محصول مایکروسافت تعلق گرفته است.

در این بین آنتی‌ویروس ESET Nod32 که در ایران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است در رتبه ۱۷ این لیست جای گرفته است. AV-Test آنتی‌ویروس‌ها را بر اساس سه اصل قدرت محافظت، عملکرد نرم افزاری و آسانی در استفاده رده بندی کرده است.

رده بندی آنتی‌ویروس‌ها را در زیر مشاهده می‌کنید:

av-test

وشته

  1. خیلی خوب بود مرسی 😉

  2. رضا آردانه

    کاربر گرامی ممنون از نظر شما :)

  3. اگه لطف کنید و آموزش کار با kasper internet security رو هم قرار بدید که دیگه خییییییییییلیم عالییییی

گذاشتن یک جواب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *